Notariusz ŚwidnicaKancelaria notarialna

wnętrze kancelarii Notarialnej w Świdnicy przy Kościelnej 3/1Kancelaria Notarialna znajduje się w zabytkowej kamienicy przy ulicy Kościelnej 3/1 w Świdnicy, tuż przy skrzyżowaniu ulicy I-go Maja z ulicą Kościelną, około 150 metrów od placu Św. Małgorzaty.

Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu z Notariuszem, gdyż umożliwi to uzyskanie wyczerpujących informacji dotyczących potrzebnej Państwu czynności notarialnych, w szczególności ustalenia dogodnego dla Państwa terminu, ustalenia jakie dane i dokumenty są niezbędne do dokonania czynności oraz uzyskania informacji dotyczących wysokości wynagrodzenia notarialnego oraz opłat sądowych i podatków, co w rezultacie pozwoli Nam na sprawniejsze załatwienie Państwa sprawy.

Notariusz Małgorzata Lula-Myszewska jak również wykwalifikowany personel zapewni profesjonalizm, rzetelność oraz merytoryczne i indywidualne podejście do każdego Klienta oraz oferują Klientom wysoką jakość świadczonych usług, zgodnie z Ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie.

Wszelkie informacje w ramach dokonywanej czynności notarialnej, udzielane są BEZPŁATNIE zarówno w Kancelarii, jak też telefonicznie oraz w formie elektronicznej.

Wszelkie czynności notarialne dokonywane są w siedzibie Kancelarii w Świdnicy, po wcześniejszym telefonicznym, elektronicznym lub osobistym uzgodnieniu ich terminów, w uzasadnionych przypadkach także w innych godzinach oraz w dni wolne od pracy.Mieszkańców Świdnicy, Świebodzic i Żarowa oraz okolicznych miejscowości zapraszamy po pomoc i informacje w ramach dokonywanych czynności notarialnych.

Zapraszamy do kontaktu